НОВИНКИ

В ассортименті зошити шкільні тм Interdruk- нова колекція 2021 року.

Шкільні зошити формату А5+ на 12,24,32,48,60,80,96 аркушів у клітинку та лінію.

Яскравий та сучасний дизайн.

Обкладинка – кольоровий крейдований картон,щільність 200 г/м2.Внутрішній блок-підвищеної щільності 70г/м2, з полями.Закруглені кути.

Зошити виконані з білого паперу.Лінії і клітинки зберігають вихідну ступінь забарвлення протягом декількох років.Розмітка збігається на лицьовій і зворотній стороні.

Підходять для письма будь-якими видами ручок, втому числі і пір’яними.

 

В ассортименті великий вибір дитячих відривних блокнотів.

Чудовий подарунок для малят.Звірята, смайлики, динозаври, единоріги та багато іншого.Кольоровий внутрішній блок. Два розміри: 80*60мм та 78*116 мм,40 листів.

Великій вибір канцтоварів до 8 березня по акційним цінам.

Блокноти,ручки,олівці, фарби,пластилін,набори для творчості та багато іншого….

Клей -олівець серія  “Динозаври”  ТМ Colorino

Клей- олівець на PVP основі, 8 грам,  серія “Динозаври”. Клеїть папір, картон, фотографії, швидко сохне. Відмінний для школи, хобі та дитячої творчості. При необхідності легко змивається водою, не залишаючи плям, містить гліцерин. Має сертифікат безпеки і не токсичності The Art and Creative Materials Institute, Inc.Чотири  кольори динозавриків: червоний, жовтий, синій, зелений. Колір клея – білий.

В дісплеї- 16 штук.

Клей -олівець серія “Єдиноріжки”  ТМ Colorino

Клей- олівець на PVP основі, 8 грам,  серія “Єдиноріжки” Клеїть папір, картон, фотографії, швидко сохне. Відмінний для школи, хобі та дитячої творчості. При необхідності легко змивається водою, не залишаючи плям, містить гліцерин. Має сертифікат безпеки і не токсичності The Art and Creative Materials Institute, Inc.Чотири  кольори динозавриків: червоний, жовтий, синій, зелений. Колір клея – білий.

В дісплеї- 16 штук.

Поповнення товарів для творчості

Клей с блискітками для оформлення або створення слайма , олівчики для обличчя флюоресцентні,пальчикові фарби зі штампиком у вигляді пазла,клей-олівець PVP 8гр в ніжних пастельних кольорах.

 

Серія PASTEL від ТМ Colorinо

Чудова та ніжна серія в пастельних кольорах від тм Colorinо.Олівці, фломастери, фарби, лінійки та багато іншого в  серії Pastel.

 

Подарункові дітячі блокноти від ТМ ANGEL NOTES

Яскраві блокноти  на замочку з кольоровим внутрішнім блоком.                                                                    Чудові блокнотики зі сквішем, ручкою-короной, ультрафіолетовою ручкою, з рідкими блискітками та багато іншого. Відмінно підійде в якості дитячого “секретника”на подаруночок Вашим улюбленим діткам.                                                                             

Підстругачка та гумка 2в1 “Soft Touch” ТМ Colorino

Два необхідних інструмента для малювання і креслення в одному інструменті. Підстругачка з одним отвором для заточування олівців стандартного діаметра. З контейнером. Якісна гумка для олівців захищена кришкою. Корпус зробленний з пластику з ефектом м’якого дотику (Soft Touch).

Олівці чорнографітові в блістері TM Colorino

Олівці шестигранної та круглої форми з гумкою на кінці та підстругачкою серії  Neon (неонові), Stripes (полоски), Metallic(металік) та Student (студент). Виготовлений з високоякісної деревини для чистої і легкої заточки. Корпус захищає грифель від ударів. Яскраве забарвлення (по 4 типи). Грифель середньої м’якості (НВ). У блістері на європідвісі.

Олівці чорнографітові у тубі TM Colorino

Олівці шестигранної та круглої форми з гумкою на кінці та підстругачкою серії Neon (неонові), Stripes (полоски), Metallic(металік) та Student (студент). Виготовлені з високоякісної деревини для чистої та легкої заточки. Корпус захищає грифель від ударів. Яскраве забарвлення (по 6 типів). Грифель середньої м’якості (НВ). У тубі по 48 штук.