ТМ Interdruk

Друкарня Interdruk знаходиться в Гарволіні, за 60 км від Варшави. Виробництво займає 10 га площі, 40 тисяч м2 виробничих залів та 12 тисяч м2 складських приміщень. Гордістю компанії є постійно модернізований технологічний парк, який вже складається з понад 250 машин та пристроїв. Серед них 8 повністю автоматичних ліній, що дозволяють виробляти в замкнутому циклі – від паперу до готової продукції.

Блокноти та зошити цього бренду – це завжди унікальний та гарний дизайн. Також використовується щільний та якісний папір, адже компанія спеціалізуються на виробніцтві паперової продукції та займається друкарською справою. Товари відрізняються продуманістю деталей, наприклад, сторінка для підпису зошита, щоб не псувати обкладинку чи взагалі повністю оздоблені книги для кулінарних рецептів.

В асортименті нашої компанії також можна знайти відміний кольоровий папір та тішью (використовують для творчих виробів та як упаковочний матеріал). Ця продукція відрізняється величезними можливостями в застосуванні і ідеально підійде для декорування в різних техніках. Польський виробник пропонує оцінити іі практичність, доступність, а також чудову якість.