ТМ Coolpack

 

 

 

 

Польський бренд CoolPack широкий вибір моделей для хлопчиків і дівчаток молодшого та підліткового віку, а також є серії для офісу та спорту. Ці рюкзаки швидко стають трендом навіть без масової рекламної кампанії, адже покупці віддають перевагу на користь фірмової продукції.

Дитячі та шкільні рюкзаки. Оригінальні, зручні та функціональні вироби. Зводять до мінімуму ризик розвитку захворювань опорно-рухового апарату. Всередину дитина може помістити усе необхідне для занять приладдя, зошити, пенал і підручники. Зовнішні та внутрішні кишені дозволяють підтримувати порядок в речах і привчати дитину до організованості.

 

 

 

 

 

 

Підліткові рюкзаки представлені багатим модельним рядом. Серед особливостей можна виділити якісну фурнітуру, яскравий дизайн (з об’ємним 3D малюнком, однотонні, з фантазійним візерунком), міцний крій, продуману конструкцію, водонепроникний матеріал, довговічність, можливість ручного і машинного прання (при дотриманні рекомендованого режиму) та доступна ціна. 

Рюкзаки для міста та поїздок. Не підводять у будь-яких ситуаціях, коли доведеться подолати великі відстані, сходити на шопінг або насичену подіями прогулянку з друзями. У них можна скласти сніданок, пляшку з водою, спортивну форму, змінне взуття, улюблені іграшки, книги і купу інших важливих дрібниць.