TM Colorino

Польська торговельна марка для розвитку креативу!

Бренд Colorino на ринку вже більше 10 років. В компанії орієнтуються на найвищу якість продукції та намагаються подарувати покупцям задоволення від використання. Щороку вони представляють нову захоплюючу продукцію для молодих художників, які хочуть розвивати свою уяву. ТМ Colorino вважає, що несе величезну відповідальність, і тому докладає всіх зусиль для того, щоб продукція була повністю безпечною у використанні.

Серія Baby Line – призначена для наймолодших художників. Всі вироби  пристосовані для маленьких рук і гарантують легкість у використанні і стійкість до пошкоджень. Продукти Baby Line мають закруглені кути, що значно знижують ризик випадкових травм.

Серія Creative – призначена для розвитку творчості дітей. Товари відкривають нові навички та сприяють прояву уяви. Colorino Creative – це дуже широкий вибір виробів та іграшок, які ви можете виготовити самостійно за власною ідеєю.

Colorino Artist – це дуже якісні вироби, які збагатять майстерні кожного художника-початківця.

Colorino Pastel Color  –  ця лінія призначена для створення ніжніших робіт , що створюють чудову та затишну  атмосферу. Олівці, маркери, фломастери, фарби та багато іншого в  найніжнішій пастельній серії.